Dosłownie przedwczoraj wysypało się sporo informacji dotyczących nowej mapy Sanhok i premiera tzw. Event Pass – Przepustki Eventowej. Pierwszy największy to list developerski który przetłumaczyliśmy dla Was o tutaj a drugi to podsumowanie wszystkich informacji związanych z nadchodzącymi wydarzeniami.

Po zamieszczeniu tych newsów u nas na grupie FB wywiązały się płomienne dyskusje. Jedni twierdzą, że to skok na kasę przez PUBG Corp a inni natomiast sądzą, że to super rozwiązanie które bardzo poprawi rozgrywkę. Jedni twierdzą, że zbyt drogo, inni, że cena jest ok a jeszcze inni, że to wszystko bez różnicy bo przecież Event Pass będzie zawierał tylko skórki które nie wpływają w ogóle na rozgrywkę.

PUBG Polska Event Pass
Sanhok Event Pass

Event Pass: Sanhok początkowo miał zawierać parę darmowych rzeczy (zmiana imienia i skin na spadochron), natomiast po wysłuchaniu opinii graczy PUBG Corp postanowiło dorzucić do niego jeszcze dwa przedmioty które będą odblokowane permanentnie dla tych którzy nie zdecydują się na zakup. Ciekawostką jest fakt, że w Event Passie miały znajdować się również przedmioty które były również czasowe dla tych którzy zdecydowali się na zakup przepustki. PUBG Corp tłumaczył to tym, że chciał dać spróbować graczom zagrać w najbardziej popularnych przedmiotach które znajdują się w płatnych skrzynkach – przyznają jednak, że słyszą negatywny odzew społeczności w tym temacie i zastanawiają się co z tym fantem zrobić.

PUBG Corp Event Pass Darmowe Przedmioty
Dwa nowe, darmowe przedmioty