W ostatnim liście developerskim twórcy wspominali, że ich najważniejszym celem w nadchodzących patchach jest poprawa wydajności rozgrywki.

Następny duży patch, według planów, wyląduje na Xbox 26 czerwca. Idąc zgodnie z priorytetami patch ten skupi się głównie na usunięciu usterek powodujących crashe i na poprawie wydajności. Dodatkowo, ekipa ma popracować nad komunikacją z nami czyli społecznościa tak abyśmy wiedzieli dokładnie na jakim stadium znajdują się prace. Odzwierciedleniem chęci poprawy komunikacyjnej będa cotygodniowe notki z najważniejszymi informacjami dotyczącymi dużego patcha przewidzianego właśnie na 26 czerwca.

W dniu dzisiejszym wylądował hotfix naprawiający błąd zgłaszany przez wielu graczy. Według developerów odkryli oni, że renderowanie się przedmiotów/postaci w inventory mogło wpływać na crash aplikacji. Aktualizacja wylądowała dzisiaj o godzinie 10 czasu polskiego i jest już dostępna do ściągnięcia.

  • Wyłączono renderowanie postaci/przedmiotów w inventory ze względu na to, że powodowało to sporadyczne crashe. Według naszych testów, po tej zmianie ilość crashy zmniejszyła się znacząco. Gdy tylko naprawimy problemy z tym związane, renderowanie postaci powróci jako opcja do włączenia w ustawieniach.