PGI Berlin 2018 startuje już za kilkanaście dni i właśnie dlatego twórcy PlayerUnknown’s Battlegrounds zaprezentowali dzisiaj, jakie nowe skórki będę mogli zdobyć fani tego tytułu.

ZESTAW WASTELAND

Jak ujawniono to wcześniej, zestaw ten będą mogli zdobyć wyłącznie fani, którzy zdecydują się osobiście wziąć udział w PGI Berlin. Miesiąc po wydarzeniu, zestaw ten będzie można udostępniać na Steam MarketPlace.

Więcej informacji na temat tego zestawu znajdziecie tutaj.

ZESTAW PGI SPORTY

Zestaw ten będzie nieco bardziej dostępny. Każda osoba, która zaloguje się do PUBG podczas trwania PGI, otrzyma ten zestaw za darmo! Nie będzie go można wystawić na Steam MarketPlace, więc nie przegapcie okazji na jego zdobycie.

Zestaw ten będzie można zdobyć w dniach od 25 lipca, od godizny 17:00 do 30 lipca, do godziny 17:00.

ZESTAW PGI TITLE

Zestaw ten będzie rozdawany za pośrednictwem partnerów PUBG, kanałów społeczności PUBG i powiązanych stron internetowych.

Znajdźcie swojego ulubionego streamera i obserwujcie kanały społecznościowe, by mieć szansę zdobyć kod na ten zestaw!

Tego zestawu także nie będzie można udostępniać na rynku Steam. Więcej szczegółów ogłoszonych zostanie po sfinalizowaniu harmonogramów.

ZESTAW PGI RINGSIDE

Ten zestaw będzie można zdobyć za pośrednictwem różnych kanałów społecznościowych PlayerUnknown’s Battlegrounds, takich jak Twitter, Facebook, Reddit, jak i na forum.

Oto liinki do oficjalnych kanałów społecznościowych PlayerUnknown’s Battlegrounds:

Twórcy chcą, by wszyscy fani mieli dostęp do unikatowych skórek związanych z PGI Berlin. Te pamiątkowe zestawy będą dostępne jednak tylko przez bardzo ograniczony czas, dlatego jeśli chcecie je zdobyć, to musicie uważnie śledzić oficjalne ogłoszenia ekipy PUBG, po to by nie przegapić szansy.