We wtorek miała miejsce premiera PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One, a wraz z nią aktualizacja, która dodała do gry mapę Sanhok, walutę premium G-Coin, nowe bronie oraz pojazd Rony, a także wiele innych zmian i nowości.

W tym samym momencie użytkownicy Xbox One uzyskali także możliwość zakupienia Event Pass: Sanhok (39,99 PLN w sklepie Microsoft lub 1100G-coin w grze), gdzie za wykonywanie zadań można odblokować wiele artykułów kosmetycznych. Prócz tego w sklepie Microsoft pojawiły się także pakiety specjalne PUBG, zawierające w sobie walutę premium, zestawy skórek do tej wersji gry oraz inne elementy uzależnione od ceny.

Co ciekawe, wygląda na to, że bardziej opłaca się zakupić jeden z pakietów PUBG dla Xbox One, niż sam Event Pass: Sanhok.

Za Starter Pack zapłacić musimy tyle samo co za Event Pass: Sanhok (39,99PLN), ale dostajemy 1600 G-Coin i zestaw Aviator. To w zupełności wystarczy na zakup Event Pass’a w grze, a do tego zostaje nam jeszcze trochę G-Coin do wydania i stajemy się posiadaczami ciekawie wyglądającego stroju.

Na zakup Sanhok Pack wydać musimy 69,99 PLN, ale w zamian otrzymamy Event Pass: Sanhok, zestaw skórek Fire in the Hole oraz 2300 G-Coin co w zupełności wystarczy na zakup dwóch kolejnych event passów (zakładając, że będą w tej samej cenie co pierwszy).

Osoby, które nie posiadają jeszcze PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One mogą się skusić na pakiet specjalny PUBG Sanhok Edition. Znaleźć w nim można edycje premierową gry dla Xbox One, Event Pass: Sanhok, 2300 Gcoin oraz zestaw Fire in the Hole. Za zestaw ten zapłacić musimy 199,99 PLN.