Hej wszystkim,

W tym miesiącu odsłoniliśmy “FIX PUBG”, naszą kampanię, której celem jest wyeliminowanie błędów gry, poprawienie jakości i problemów z wydajnością. Dziś z niecierpliwością czekamy na dodanie rzeczy, o którą wielu z was gorąco pytało; strzelnica. Cóż, nie tylko strzelnica.

Tryb treningowy PUBG pozwala 5-20 graczom odkrywać zupełnie nową mapę 2×2 km i ćwiczyć wszystkie aspekty PUBG, od kierowania różnymi pojazdami gry po torach wyścigowych na wyspie, do ćwiczenia spadochroniarstwa na rozproszonych celach oraz tarcz do opanowania perfekcyjnego strzału. Istnieją nawet obszary, w których można ćwiczyć skoki, walkę na ciasnym terenie i oczywiście skoki pojazdów.W tym nowym dodatku jest dużo do opowiedzenia, a kiedy zbliżymy się do jego uruchomienia, omówimy bardziej szczegółowo, ale oto krótka lista niektórych rzeczy, nad którymi obecnie pracujemy:

Cele na dystansie:

Zasięg 800m

Zasięg 400m

Specjalny cel na odległości 1000m

Stałe cele

Ruchome cele (lewo, prawo)

Cele w budynku (stacjonarne / ruchome)

Obszar ćwiczeń spadochronowych

Cele do ćwiczenia granatów

Teren do walki wręcz:

Parkour

Trening walki na krótkim dystansie

Trening walki na krótkim dystansie w pomieszczeniach

Tory dla pojazdów:

Długi tor

Tor wyścigowy

Bezdroża

Rampy

Rampy dla pojazdów wodnych


Ściany z ekwipunkiem:

Biała broń

Broń

Dodatki

Wyposażenie

Amunicja

Granaty

 

Wszystkie powyższe elementy mogą ulec zmianie, ponieważ obszar wciąż jest w fazie rozwoju, ale chcieliśmy podzielić się naszą wizją niektórych funkcji strefy treningowej, gdy pracujemy nad przygotowaniem jej do wprowadzenia na rynek, która jest obecnie skierowana na wrzesień. 

Zanim podsumujemy, chcieliśmy zostawić kilka słów od zespołu PUBG Madison, który zamienił ideę prostego strzelania w to, co tu widzisz.

Od “Dave Curd, World Team Lead, PUBG Madison”:

Kiedy wyrzuciliśmy ten projekt, naszym celem było, aby ta mapa obsługiwała wszystkich naszych graczy: Nowi gracze powinni być w stanie zrozumieć podstawy nawigacji, grabieży, strzelania, jazdy i spadochroniarstwa. Dorywczo gracze powinni dobrze się bawić eksperymentując w naszym rozległym środowisku – jazda kaskaderska, wyścigi łodzi i zwiedzanie wyspy, aby znaleźć wszystkie lokalizacje. Bardziej poważni gracze powinni czerpać przyjemność z nauki o strzelaniu – jak dodatki, celowniki, odrzut, zerowanie i opad kuli wpływają na ich strzały. Bawiliśmy się budując i strzelając do celów (moim ulubionym celem jest „zerkanie”, który symuluje cele pochylone zza drzew), ale jestem najbardziej dumny ze wszystkich ramp, które dodaliśmy do środowiska. Nie wszystkie pojazdy działają na wszystkich rampach, więc musisz poeksperymentować, aby znaleźć najlepszy samochód (lub motor) do wykonania zadania, i pamiętaj – przytrzymaj spację, aby wykonać backflip!

Wiemy, że fani pasjonują się strzelnicą, ale mamy nadzieję, że nie zrobi im się zbyt dobrze i od czasu do czasu zechcą wygrać obiad z kurczakiem!

Od “Dave Osei, starszy projektant, PUBG Madison”:

Tryb szkolenia został zaprojektowany od samego początku, aby mieć żywą mapę – z miejscem na wprowadzenie nowych obszarów, a także pomysłów, które gracze chcą zobaczyć w przyszłości. Chcieliśmy wyjść poza to, o co prosili nas gracze, więc nie chcieliśmy, aby mapa była jedynie strzelnicą, ale otwartą, żywą mapą, na której gracze mogą przetestować różnorodne umiejętności zgodnie z ich potrzebami. Mapa podzielona jest na różne sekcje; walki krótko- i dalekosiężne, wyścigi samochodowe, skoki, rampy samochodowe … itd. Każda z tych sekcji przedstawia sytuację, w której gracze mogą się zaangażować podczas normalnej rozgrywki. Możesz swobodnie poruszać się po mapie, aby ćwiczyć dowolną umiejętność, którą lubisz. Stworzyliśmy tę mapę dla Ciebie i czekamy na Twoje nowe i ulepszone umiejętności na polach bitew!