Kilka dni temu PUBG Mobile rozpoczął trzeci sezon, a tymczasem Tencent uruchomił beta testy aktualizacji 0.8, a do tego rozdaje prezenty.

Sezon 3 w PUBG Mobile ruszył kilka dni temu, a to oznacza, że gracze mogą zakupić nowy Royal Pass, wypełniony przedmiotami kosmetycznymi. W tym samym czasie, na serwery trafiła spora aktualizacja, która połączyła rankingi FPP i TPP, pozwalając graczom na wspólna rywalizację.

Wraz z rozpoczęciem Sezonu 3, studio Tencent ujawniło statystyki za Sezon 2. Ponad 130 milionów graczy z 200 krajów wzięło udział w tym sezonie. Wśród ponad 864 milionów rozegranych meczy, aż 348 tysięcy razy zwyciężyła osoba, która nie zabiła ani jednego przeciwnika. Najpopularniejsza bronią był AKM, a pojazdem UAZ.

W sobotę ruszyły pierwsze beta testy aktualizacji 0.8, która to doda wiele nowości, w tym mapę Snahok, opancerzony UAZ, karabin QBZ oraz flary. Aktualizacja ta wprowadzić ma także parę usprawnień związanych z optymalizacją. Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy aktualizacja 0.8 udostępniona zostanie na serwerach Live PUBG Mobile.

A jeśli lubicie otrzymywać prezenty, to mam coś dla Was. Profil PUBG Mobile na Facebooku osiągnął już ponad 2 miliony polubień i z tej tez okazji Tencent rozdaje 20.000 BP oraz dwie skrzynki Soldier. Jeśli chcecie zgarnąć te nagrody, to się pospieszcie, bo macie na to jedynie kilkanaście godzin – wystarczy, że zalogujecie się do gry.