Kilka dni temu ekipa PlayerUnknown’s Battlegrounds ostrzegła graczy przed nowy wydarzeniem, które udostępnione zostanie najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu. I jak to zwykle bywa, nie minęło dużo czasu, gdy w plikach gry odkryto inspirowane horrorami Halloweenowe skórki.

Wiele osób ucieszyło się na wieść o nowych skórkach, jednak do czasu. Jeden z użytkowników Reddita podzielił się nieco niepokojącą informacją. Okazuje się, że jest wielce prawdopodobne, iż większość z ujawnionych Halloweenowych skórek będzie kosztowała 4,99$ za element. Oznacza to, że jeśli będziecie chcieli zakupić cały zestaw klauna, to należy się liczyć z wydatkiem w okolicach 25$ (95PLN).

Oczywiście wcale nie jest powiedziane, że nie będzie można zdobyć jakieś darmowej skórki związanej z tym wydarzeniem, ale na ten moment nic o tym nie wiemy.

By jednak podgrzać atmosferę i przygotować graczy na Halloween, studio PUBG Corp. opublikowało nowy zwiastun, na którym zaprezentowano wszystkie skórki związane z tym wydarzeniem.

Dajcie znać, która z nich podoba się Wam najbardziej i czy macie w planach ją zakupić 🙂