W dowód wdzięczności dla wszystkich osób, które zakupiły PlayerUnknown’s Battlegrounds podczas Game Preview na Xbox One, twórcy gry rozdają darmowy set PlayerUnknown oraz koszulkę Pioneer Shirt.

Jak z pewnością doskonale wiecie, na 4 września zapowiedziano premierę PUBG na Xbox One. Jeśli przegapiliście te informację, to więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

I właśnie dlatego, wszyscy gracze PUBG na tej platformie, którzy zalogują się do gry do 4 września, do godziny 01:59 czasu polskiego, otrzymają w prezencie dwa przedmioty kosmetyczne:

  • set PlayerUnknown – wystarczy się zalogować i odebrać z zakładki My Items (przez kilka godzin był błąd, więc osoby, które się wówczas zalogowały do gry, otrzymają zestaw w poniedziałek);
  • koszulka Pioneer zostanie w poniedziałek (3 września) automatycznie dodana do ekwipunku wszystkich osób, które uczestniczyły w Game Preview.

Ponadto, twórcy PUBG poinformowali, że stroje Golden Tracksuit oraz Instructor Set, bezpowrotnie znikną ze sklepu po premierze gry. Więc jeśli chcielibyście zakupić te zestawy, to możecie to zrobić jedynie do 4 września, godzina 01:59 czasu polskiego.